Fun & Event

Tento typ programů, může směřovat jak k zákazníkům, tak k důležitým obchodním partnerům, ale také k zaměstnancům vaší firmy.

 • Firemní partneři

  Chcete poděkovat svým partnerům za spolupráci? Využijte naší nabídky programů pro firemní partnery. Podobu programu uzpůsobíme vašim požadavkům.

 • Firemní večírek

  Oslavte firemní úspěchy společně netradičním způsobem. Vaši zaměstnanci to jistě ocení.

 • Family days

  Příjemně strávené dny plné (nejen) dětské radosti a přirozený rozvoj neformálních vztahů mezi vašimi zaměstnanci - to jsou Family days.

Zkušenosti našich klientů

 • "Poděkování za organizaci akce Prométheus (4.5. 2007) Děkujeme Vám za přípravu a organizaci PR akce pro zaměstnance akciové společnosti PAPCEL Litovel, která proběhla dne 4. května 2007 v Bohdíkově. Připravené zázemí i celý program byl na velmi profesionální úrovni. Doposud byly tyto PR event zabezpečovány ze strany firemního marketingového oddělení. Průběh a přístup Vaší agentury nás však přesvědčil, že i napříště zvolíme postup organizace přes externí agenturu. Ohlasy na práci Vaší firmy ze strany zaměstnanců společnosti PAPCEL byly výborné. To je rovněž důvod, proč bychom rádi pokračovali v další spolupráci."

  Ing. Martina Pavlíková, Vedoucí marketingu
  Papcel a.s.

 • "Společnost Tern event s. r. o. pro naší společnost připravila outdorovou teambuildingovou akci Dolní Morava 2005, které se zúčastnilo na 70 spolupracovníků naší společnosti ze tří států - ČR, SK a PL. Spojení fyzické síly, psychické odolnosti, skupinové spolupráce, ale také individuální výkony byly pojítkem pro spojení osobností, které působí v naší společnosti. Tato schopnost společné integrace se promítla do jejich pracovních výkonů a rychlejšího zařazení nováčků do praktického života. Pozitivní ohlasy tohoto setkání daly podnět pro další spolupráci se společností Tern, kde našim požadavkem bylo začlenění co nejvíce osob, spolupracujících s naší společností, do podobného programu. Výsledkem byl outdoorový den s názvem Na loupežnické stezce v lokalitě Řimic u Litovle. Tato akce byla určená rodičům s dětmi a jejich příbuzným, kde si zástupci jednotlivých generací mohli vyzkoušet činnosti, které jsou součástí klasického outdooru. Nadšení těchto lidí, společná setkání a zábava opět splnila svůj účel a společnost se rozhodla pokračovat ve spolupráci s Ternem i tento rok."

  Andrej Bizoň, Manažer obchodu
  Akuna CZ, s.r.o.