Family days

Příjemně strávené dny plné (nejen) dětské radosti a přirozený rozvoj neformálních vztahů mezi vašimi zaměstnanci - to jsou Family days.

Jedná se o programy pro zaměstnance, tedy spíše pro celé rodiny zaměstnanců, pro něž společnosti organizují tyto akce jako určitý druh odměny. Zvyšují loajalitu pracovníků a působí také jako součást strategie personálního marketingu. Family day v našem podání je většinou tématicky zastřešen. To znamená, že tématem může být například Olympiáda, den v Galské vesnici, Indiánský den nebo můžeme jít z pohádky do pohádky. Aktivity v programu jsou vždy koncipovány tak, aby si každý návštěvník přišel na své. Součástí programů jsou umělecká vystoupení, hry, sport a samozřejmě občerstvení. V naší režii je také v případě potřeby technické zajištění prostoru stany, posezením, pódii a tématickou výzdobou prostoru.

Inspirace pro vás

Naše programy jsou vždy kombinací dobrodružné hry s určitým příběhem. Tato kombinace vám umožní odhodit své pracovní starosti a obavy a na pár dní se vžít do postavy v příběhu.

  • Adrenalinové aktivity pro Fun & Event

    Nával adrenalinu - ideální dárek pro Vaše klienty či zaměstnance. Nabídněte jim zážitek, který sami nezažijí.

  • Kreativní aktivity

    Tyto techniky pomáhají vyjádřit týmovou atmosféru i osobní pocity při neformálně strukturovaných tvořivých činnostech. Jejich úkolem není pouze pobavit účastníky a poskytnout jim prostor pro psychickou relaxaci, slouží také jako zdroj nových zkušeností a zážitků.

Family days