Firemní partneři

Chcete poděkovat svým partnerům za spolupráci? Využijte naší nabídky programů pro firemní partnery. Podobu programu uzpůsobíme vašim požadavkům.

Cílová skupina

Cílovou skupinou těchto typů programů můžou být jak vaši zákazníci nebo důležití obchodní partneři, tak zaměstnanci vaší firmy. Takovýto program může mít několik podob, které se mohou kombinovat.

Podoby programu

Zábavné odpoledne

Může se jednat o ucelený program složený se zábavných a adrenalinových aktivit, který nabídne účastníkům možnost společných zážitků. Takový program je postaven odlehčenou soutěžní formou pro týmy nebo jednotlivce. Cílem soutěžního postavení programu je motivace k zapojení všech zúčastněných.

Dobrodružná expedice

bývá doplněna doplňkovým programem. Jde ve většině případů o zahraniční výpravy zaměřené na divokou vodu, canyoning, paragliding a treking spojený s výstupem na vrcholy s nadmořskouvýškou do cca. 3000 metrů po zajištěných cestách. V těchto případech je fyzická obtížnost nastavená dle zkušeností účastníků. Ti se pak mohou rozdělit až na 3 skupiny, které absolvují odlišné trasy s rozdílnou obtížností tak, aby si každý mohl zvolit
vyhovující trasu.

Relaxační program

Relaxační program může být například v podobě dne stráveného ve wellness hotelu, večera s pozorováním a učením se hvězd za přítomnosti profesionála a zdokonalování se ve skládání básní. Oblíbený je také program na hradě ve středověkých kostýmech s rytířským turnajem a večerní dobovou hostinou za zvuků středověkých trubadúrů.

Inspirace pro vás

Naše programy jsou vždy kombinací dobrodružné hry s určitým příběhem. Tato kombinace vám umožní odhodit své pracovní starosti a obavy a na pár dní se vžít do postavy v příběhu.

  • Adrenalinové aktivity pro Fun & Event

    Nával adrenalinu - ideální dárek pro Vaše klienty či zaměstnance. Nabídněte jim zážitek, který sami nezažijí.

  • Nízké lanové překážky

    Jsou zaměřené na rozvoj důvěry členů týmu, kteří si navzájem poskytují oporu a nabízejí pocit bezpečnosti. Slouží také jako psychické odreagování v náročnějších teambuildingových programech.

Firemní partneři