Fun & Event

Tento typ programů, může směřovat jak k zákazníkům, tak k důležitým obchodním partnerům, ale také k zaměstnancům vaší firmy.

 • Firemní partneři

  Chcete poděkovat svým partnerům za spolupráci? Využijte naší nabídky programů pro firemní partnery. Podobu programu uzpůsobíme vašim požadavkům.

 • Firemní večírek

  Oslavte firemní úspěchy společně netradičním způsobem. Vaši zaměstnanci to jistě ocení.

 • Family days

  Příjemně strávené dny plné (nejen) dětské radosti a přirozený rozvoj neformálních vztahů mezi vašimi zaměstnanci - to jsou Family days.

Zkušenosti našich klientů

 • "Společnost Tern event s. r. o. pro naší společnost připravila outdorovou teambuildingovou akci Dolní Morava 2005, které se zúčastnilo na 70 spolupracovníků naší společnosti ze tří států - ČR, SK a PL. Spojení fyzické síly, psychické odolnosti, skupinové spolupráce, ale také individuální výkony byly pojítkem pro spojení osobností, které působí v naší společnosti. Tato schopnost společné integrace se promítla do jejich pracovních výkonů a rychlejšího zařazení nováčků do praktického života. Pozitivní ohlasy tohoto setkání daly podnět pro další spolupráci se společností Tern, kde našim požadavkem bylo začlenění co nejvíce osob, spolupracujících s naší společností, do podobného programu. Výsledkem byl outdoorový den s názvem Na loupežnické stezce v lokalitě Řimic u Litovle. Tato akce byla určená rodičům s dětmi a jejich příbuzným, kde si zástupci jednotlivých generací mohli vyzkoušet činnosti, které jsou součástí klasického outdooru. Nadšení těchto lidí, společná setkání a zábava opět splnila svůj účel a společnost se rozhodla pokračovat ve spolupráci s Ternem i tento rok."

  Andrej Bizoň, Manažer obchodu
  Akuna CZ, s.r.o.

 • "Zima, sníh, dobra parta a zajímavý program. Tern opět nezklamal a náš tým si užil týmovou zábavu a zároveň se stmelil při dobýváni zlata na Vysočině. Díky!"

  Miroslav Lapour,
  MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.