Fun & Event

Tento typ programů, může směřovat jak k zákazníkům, tak k důležitým obchodním partnerům, ale také k zaměstnancům vaší firmy.

 • Firemní partneři

  Chcete poděkovat svým partnerům za spolupráci? Využijte naší nabídky programů pro firemní partnery. Podobu programu uzpůsobíme vašim požadavkům.

 • Firemní večírek

  Oslavte firemní úspěchy společně netradičním způsobem. Vaši zaměstnanci to jistě ocení.

 • Family days

  Příjemně strávené dny plné (nejen) dětské radosti a přirozený rozvoj neformálních vztahů mezi vašimi zaměstnanci - to jsou Family days.

Zkušenosti našich klientů

 • "Na této třídenní akci, jsme si užili maximální komfort se vším všudy. Tým společnosti TERN pro nás zajistil naprosto vše a ještě k tomu byli velmi milí, přizpůsobili se našim potřebám, všem okolnostem a my se tak věnovali jen zábavě a odpočinku. Tihle chlapy ví, jak na to!"

  Jan Malysz, Obchodní ředitel
  LOMAX&Co., s.r.o.

 • "Poděkování za organizaci akce Prométheus (4.5. 2007) Děkujeme Vám za přípravu a organizaci PR akce pro zaměstnance akciové společnosti PAPCEL Litovel, která proběhla dne 4. května 2007 v Bohdíkově. Připravené zázemí i celý program byl na velmi profesionální úrovni. Doposud byly tyto PR event zabezpečovány ze strany firemního marketingového oddělení. Průběh a přístup Vaší agentury nás však přesvědčil, že i napříště zvolíme postup organizace přes externí agenturu. Ohlasy na práci Vaší firmy ze strany zaměstnanců společnosti PAPCEL byly výborné. To je rovněž důvod, proč bychom rádi pokračovali v další spolupráci."

  Ing. Martina Pavlíková, Vedoucí marketingu
  Papcel a.s.