Nový zábavný program - O korunu Karla IV.

07. 11. 2018 | Doba vánočních a novoročních večírků se nezadržitelně blíží. Máme pro Vás i letos připraveny zábavné soutěžní programy vhodné na tyto akce. Novinkou je náš nový soutěžní program o Korunu Karla IV. Zaměřený na naši zemi o kterém se dozvíte v příloze. Samozřejmě máme připraveny i naše další programy jako je např. Audiostop, Kufr, Kasíno, Večer sázek a další.

Současně bychom Vás rádi informovali, že všechny naše soutěžní pořady budou vylepšeny novým hlasovacím zařízením, které dodá akcím dynamiku a zbaví nás všech dohadů. Pokud budete mít zájem realizujeme také kompletní realizaci večírků na klíč a to včetně zajištění DJ, vystoupení umělců atd..

O KORUNU KARLA IV.

(zábavný večerní program)

Obrázek koruny O korunu Karla IV. je soutěžní večerní program, při kterém se hráči snaží získat zlaté mince pro svůj tým. Tým, který bude mít na konci nejvíce mincí získává korunu Karla IV.

Nečekejte však test z historie! Hráči mince získávají v krátkých soutěžích, které ověří jejich pozornost, paměť, šikovnost, tipovací schopnosti a vědomosti.

Týmy mohou navíc před každým soutěžním blokem vsadit část svých mincí na svůj úspěch v dané disciplíně a tím pozitivně nebo negativně ovlivnit průběh své hry.

Večerní program o korunu Karla IV. je zkrátka zábavná soutěž plná risku, kde si každý hráč najde to své.

SOUTĚŽNÍ BLOKY:

 • Kde to je? (Jak dobře znáte Českou republiku - zeměpisná hra se slepou mapou a obrázky)
 • Tipni si! (Hra kde nerozhodují vědomosti, ale hlavně správný odhad)
 • Kamera, akce, jedem! (Hra plná video a audioukázek – Jak dobře znáte české filmy a herce?)
 • Křížovka! (Vědomostní kvíz z různých oborů – vyhrává ten nejrychlejší)
 • Karlova hádanka (Poslední soutěž, která může zvrátit celý předchozí průběh hry. Soutěžící se pomocí indicií zakoupených za mince snaží uhádnout Karlovu hádanku. Vítěz obdrží značný obnos mincí)

MINISOUTĚŽE:

 • Krátké výzvy mezi soutěžními bloky (1 – 3 minuty)

Aktuality

 • Instruktorský kemp 2019

  4.02.
  2019

  Vážení přátelé instruktoři, srdečně Vás zveme na přípravné soustředění, abychom byli ve 100% formě na jarní akce. Věřím také, že si užijeme spoustu zábavy při testování nových her a při společném večeru.

 • PF 2019

  3.12.
  2018

  Vážení přátelé, chtěli bychom Vám poděkovat za důvěru v tomto roce, mohli jsme díky ní realizovat mnoho skvělých akcí. Do nového roku Vám přejeme mnoho zdraví, osobní spokojenosti a času na blízké a přátele. Zkrátka na věci, které jsou v životě opravdu důležité.

  To Vám všem ze srdce přeje Tern :)

Více aktualit