Pavel Javorek

NEW Zakladatel společnosti a muž v pozadí - většinou ho najdete schovaného za kamerou či foťákem. Je zapálený pro zdravý životní styl. Ve volných chvílích vyráží na kolo otestovat své BPM.


Miluje hory a všechny sporty s nimi spojené. Při akcích je vidět většinou za kamerou, ale řídí často celou akci k bezproblémovému průběhu. Specializuje se na expediční akce a výlety a zachycování Vašich zážitků.

Kurzy

 • Instruktor lanových překážek 1. třídy

Kontakt

 • email: pavel.javorek@tern.cz
 • tel: + 420 774 942 782

Co říká na svou práci v Ternu

Spoluzaložení Ternu byl pro mne další krok v mém podnikání. Vzhledem k dalším aktivitám se má práce pro Tern časem usadila do role poradní a kontrolní.

Aktuality

 • Instruktorský kemp 2019

  4.02.
  2019

  Vážení přátelé instruktoři, srdečně Vás zveme na přípravné soustředění, abychom byli ve 100% formě na jarní akce. Věřím také, že si užijeme spoustu zábavy při testování nových her a při společném večeru.

 • PF 2019

  3.12.
  2018

  Vážení přátelé, chtěli bychom Vám poděkovat za důvěru v tomto roce, mohli jsme díky ní realizovat mnoho skvělých akcí. Do nového roku Vám přejeme mnoho zdraví, osobní spokojenosti a času na blízké a přátele. Zkrátka na věci, které jsou v životě opravdu důležité.

  To Vám všem ze srdce přeje Tern :)

Více aktualit